Kvaliteetne tuuleklaas Lincoln Continentalile Kvaliteetne tuuleklaas Lincoln Continentalile Oma esimese HUD-ekraaniga tuuleklaasi jaoks on Fordi kontsern valinud partneriks Saint-Gobain Sekuriti, kes hakkab varustama nende uue luksuskaubamärgi Lincoln Continentali sedaani. Seega tagab klaas meeldiva temperatuuri, piirates samal ajal teiste standardlahendustega võrreldes kütusetarbimist ja isegi CO 2 -heidet Kvaliteetne tuuleklaas Lincoln Continentalile

Kvaliteetne tuuleklaas Lincoln Continentalile

1. veebr. 2018

Oma esimese HUD-ekraaniga tuuleklaasi jaoks on Fordi kontsern valinud partneriks Saint-Gobain Sekuriti, kes hakkab varustama nende uue luksuskaubamärgi Lincoln Continentali sedaani.

Kvaliteetne tuuleklaas Lincoln Continentalile

Tehnoloogia, mis projitseerib olulise armatuurlaua teabe juhi vaatevälja jäävale aknaklaasile, tagab optimaalse sõidumugavuse. Samuti on SGSi ClimaCoati tuuleklaasil talvine soojendus, mis aitab eemaldada lume, jää ja udu ning suvel peegeldab see kuumust. Seega tagab klaas meeldiva temperatuuri, piirates samal ajal teiste standardlahendustega võrreldes kütusetarbimist ja isegi CO2-heidet.


Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Toodete kvaliteet
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Tel: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
E-post:

Koduleht aara.ee

Kvaliteetne tuuleklaas Lincoln Continentalile

Kvaliteetne tuuleklaas Lincoln Continentalile

Tehnoloogia, mis projitseerib olulise armatuurlaua teabe juhi vaatevälja jäävale aknaklaasile, tagab optimaalse sõidumugavuse Samuti on SGSi ClimaCoati tuuleklaasil talvine soojendus, mis aitab eemaldada lume, jää ja udu ning suvel peegeldab see kuumust Oma esimese HUD-ekraaniga tuuleklaasi jaoks on Fordi kontsern valinud partneriks Saint-Gobain Sekuriti, kes hakkab varustama nende uue luksuskaubamärgi Lincoln Continentali sedaani.

Kvaliteetne tuuleklaas Lincoln Continentalile

www.sekurit.ee © 2017 Saint-Gobain Glass Estonia SE »