Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel Saint-Gobain Sekurit on välja arendanud võimaluse kogeda autos virtuaalreaalsust läbi sõiduki esiklaasi. Vaata videot virtuaalreaalsusest YouTubes Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel

Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel

9. nov. 2017

Saint-Gobain Sekurit on välja arendanud võimaluse kogeda autos virtuaalreaalsust läbi sõiduki esiklaasi.

Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel

Virtuaalreaalsuse abil on autojuhil on võimalus kogeda mitmeid erinevaid liiklusolukordi, nautides samal ajal praktilisi ja ergonoomilisi digifunktsioone. Uute funktsioonide abil on võimalik ilma suurema vaevata muuta esiklaasi värvitooni intensiivsust ja kuvada esiklaasile teekonnaga seotud informatsiooni.

 

Virtuaalreaalsust presenteeriti esmakordselt TechDays messi raames Münchenis BMW autotootjale, eesmärgiga tutvustada Saint-Gobain Sekuriti innovatiivsust oma peamistele klientidele.

 

Vaata videot virtuaalreaalsusest YouTubes.


Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Toodete kvaliteet
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Tel: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
E-post:

Koduleht aara.ee

Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel

Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel

Virtuaalreaalsuse abil on autojuhil on võimalus kogeda mitmeid erinevaid liiklusolukordi, nautides samal ajal praktilisi ja ergonoomilisi digifunktsioone Uute funktsioonide abil on võimalik ilma suurema vaevata muuta esiklaasi värvitooni intensiivsust ja kuvada esiklaasile teekonnaga seotud informatsiooni Saint-Gobain Sekurit on välja arendanud võimaluse kogeda autos virtuaalreaalsust läbi sõiduki esiklaasi.

Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel

www.sekurit.ee © 2017 Saint-Gobain Glass Estonia SE »