Digidiagnostika projektist Digidiagnostika projektist Digidiagnostika käigus selgitati välja Saint-Gobain Glass Estonia SE peamised vajadused digitaliseerimise valdkonnas ning töötati välja ettevõtte digitaliseerimise visioon ja tegevuskava. ee/teenus/digidiagnostika/ Digidiagnostika projektist

Digidiagnostika projektist

6. okt. 2020

Digidiagnostika käigus selgitati välja Saint-Gobain Glass Estonia SE peamised vajadused digitaliseerimise valdkonnas ning töötati välja ettevõtte digitaliseerimise visioon ja tegevuskava.

Antud projekti rahastati Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja EAS poolt toetatava Digidiagnostika projekti raames, mille eesmärgiks on toetada töötleva tööstuse ja mäetööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostikate koostamist.

Projekti aitas läbi viia Columbus Eesti AS.

https://www.eas.ee/teenus/digidiagnostika/

Digidiagnostika projektist

Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

Digidiagnostika projektist

Digidiagnostika projektist

Antud projekti rahastati Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja EAS poolt toetatava Digidiagnostika projekti raames, mille eesmärgiks on toetada töötleva tööstuse ja mäetööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostikate koostamist Projekti aitas läbi viia Columbus Eesti AS Digidiagnostika käigus selgitati välja Saint-Gobain Glass Estonia SE peamised vajadused digitaliseerimise valdkonnas ning töötati välja ettevõtte digitaliseerimise visioon ja tegevuskava.

Digidiagnostika projektist

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »