IF kindlustus ka Glassdrive tõid turule uue klaasikindlustuse IF kindlustus ka Glassdrive IF kindlustus ja Glassdrive tõid turule Eestis ainulaadse Klaasikindlustuse klientidele, kelle sõidukil ei ole kaskokindlustust ja kes tasuvad oma sõiduki klaasivahetuse eest ise. Klaasikindlustus katab sõidu- ja pakiautode salongiklaaside kahjustumise või hävimise mistahes ootamatu sündmuse tagajärjel. Glassdrive tegeleb autoklaaside parandamise ja vahetamisega kogu Euroopas IF kindlustus ka Glassdrive tõid turule uue klaasikindlustuse

IF kindlustus ka Glassdrive tõid turule uue klaasikindlustuse

28. juunil 2018

IF kindlustus ja Glassdrive tõid turule Eestis ainulaadse Klaasikindlustuse klientidele, kelle sõidukil ei ole kaskokindlustust ja kes tasuvad oma sõiduki klaasivahetuse eest ise. Klaasikindlustus katab sõidu- ja pakiautode salongiklaaside kahjustumise või hävimise mistahes ootamatu sündmuse tagajärjel.

IF kindlustus ka Glassdrive tõid turule uue klaasikindlustuse

If Kindlustuse kahjustatistika järgi on märtsis ja aprillis sõidukite esiklaasi purunemine kõige sagedamini toimuv sõidukikahju, mis juhtub keskmiselt iga kuuenda autoga.

 

If Kindlustuse partnerite osakonna juhi Valdeko Kübarsepa sõnul annab uus ja lihtne lahendus kindlustuskaitse ka nendele klientidele, kelle autol kaskokindlustust tänasel hetkel ei ole. „Ettevaatliku sõidustiiliga saame kahjude tekkimist suurel määral ise kontrollida, kuid näiteks vastutuleva sõiduki ratta alt esiklaasi lendava kivi eest ei ole kellegi auto kaitstud," ütles Kübarsepp.

 

Glassdrive Eesti müügi- ja turundusjuht Meelis Rajapuu sõnul on Klaasikindlustus kliendile mugav asjaajamine, sest selleks pole eraldi lepingut vaja sõlmida. „Kliendid, kes oma autol mõranenud või kulunud esiklaasi Glassdrive’is välja vahetavad ja on selle eest ise tasunud, saavad terveks järgnevaks aastaks salongiklaasidele tasuta Klaasikindlustuse. Kõik vajalikud paberid vormistatame Glassdrive’is pärast klaasivahetust. Peale tasuta aasta lõppemist on kliendil võimalik Klaasikindlustust omal kulul pikendada,” sõnas Rajapuu.

 

Klaasikindlustuse kahju korral pöördub klient Glassdrive Eesti esindustesse. Autoklaas parandatakse, kui kahjustuse läbimõõt on kuni 2 cm, see ei asu juhi poolel ega riku klaasi soojendust. Parandamine on kliendile tasuta. Muudel juhtudel vahetatakse klaas uue samaväärse klaasi vastu välja ja klaasi vahetusel on omavastutus kliendile 30 eurot.

 

„Ifil on Glassdrive'ga väga hea ja pikaajaline koostöö. Üheskoos arendatud paindlik lahendus loob kaskokindlustuseta klientidele kindlustunnet tulevikuks,“ lisas Valdeko Kübarsepp.

Kindlustustingimused ja täpsemat infot leiab aadressil www.klaasikindlustus.ee.

If on Eesti ja Põhjamaade juhtiv kindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi. If Kindlustus pakub erinevaid kindlustuslahendusi nii eraisikutele kui ka äriklientidele.

Glassdrive tegeleb autoklaaside parandamise ja vahetamisega kogu Euroopas.

 

Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

IF kindlustus ka Glassdrive

IF kindlustus ka Glassdrive

If Kindlustuse kahjustatistika järgi on märtsis ja aprillis sõidukite esiklaasi purunemine kõige sagedamini toimuv sõidukikahju, mis juhtub keskmiselt iga kuuenda autoga If Kindlustuse partnerite osakonna juhi Valdeko Kübarsepa sõnul annab uus ja lihtne lahendus kindlustuskaitse ka nendele klientidele, kelle autol kaskokindlustust tänasel hetkel ei ole IF kindlustus ja Glassdrive tõid turule Eestis ainulaadse Klaasikindlustuse klientidele, kelle sõidukil ei ole kaskokindlustust ja kes tasuvad oma sõiduki klaasivahetuse eest ise. Klaasikindlustus katab sõidu- ja pakiautode salongiklaaside kahjustumise või hävimise mistahes ootamatu sündmuse tagajärjel.

IF kindlustus ka Glassdrive tõid turule uue klaasikindlustuse

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »