Liiklussaade STOP Saint-Gobainis Liiklussaade STOP Saint-Gobainis 22. septembril võis Saint-Gobain Glass Estonia SE Sekuriti üksuses näha kaameraid ja mikrofone. Filmimas käis TV3 liiklussaade STOP. Filmimise eesmärgiks on eelkõige tõsta klientide ja autoomanike teadlikkust kvaliteetsest autoklaasist ja Glassdrive'i tuntust Eesti turul. com/GlassdriveEesti/ Liiklussaade STOP Saint-Gobainis

Liiklussaade STOP Saint-Gobainis

19. okt. 2017

22. septembril võis Saint-Gobain Glass Estonia SE Sekuriti üksuses näha kaameraid ja mikrofone. Filmimas käis TV3 liiklussaade STOP. Filmimise eesmärgiks on eelkõige tõsta klientide ja autoomanike teadlikkust kvaliteetsest autoklaasist ja Glassdrive'i tuntust Eesti turul.

Liiklussaade STOP Saint-Gobainis

Üksuse Autover-Autoklaas Tallinna esinduse juht Meelis Rajapuu sõnas:"Me ei tee otsest reklaami Glassdrive'ile. Pigem toimub reklaam läbi meie klientide harimise, kuna autoklaasi parandamise või vahetamise olukorrad ei ole väga sagedad. Neid võib tulla ette vaid kord viie aasta jooksul."

 

Liiklussaade STOP ja Glassdrive alustasid koostööga juba kevadel, kui selgitati klaasimist ja kõike sellega seonduvat (k.a. klaasiparandus). Kaasati ka erinevaid koostööpartnereid, kes võtsid sõna ohutuse tagamise teemadel (nt Atoy Automotive Eesti rääkis klaasipühkijatest, Sika Baltics klaasiliimidest jne).

Pimeda aja eel on antud saates plaanis käsitleda veel sõidukite esituledega seotud teemasid ning klaasivahetusega seotud kindlustusteemasid IF Kindlustuse vahendusel.

 

Lühiklippe saab vaadata ja jagada Glassdrive'i Facebooki lehelt ja Youtube'is.

Jälgi saadet STOP oktoobris ja novembris. Täpsem info ilmub varsti Glassdrive Facebooki lehel.

https://www.facebook.com/GlassdriveEesti/ 

Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

Liiklussaade STOP Saint-Gobainis

Liiklussaade STOP Saint-Gobainis

Üksuse Autover-Autoklaas Tallinna esinduse juht Meelis Rajapuu sõnas: "Me ei tee otsest reklaami Glassdrive'ile Pigem toimub reklaam läbi meie klientide harimise, kuna autoklaasi parandamise või vahetamise olukorrad ei ole väga sagedad 22. septembril võis Saint-Gobain Glass Estonia SE Sekuriti üksuses näha kaameraid ja mikrofone. Filmimas käis TV3 liiklussaade STOP. Filmimise eesmärgiks on eelkõige tõsta klientide ja autoomanike teadlikkust kvaliteetsest autoklaasist ja Glassdrive'i tuntust Eesti turul.

Liiklussaade STOP Saint-Gobainis

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »