Parim praktika 2016 sai filmilindile Parim praktika 2016 sai Eelmisel aastal esitasime Tööinspektstioonile enda ettevõtte parima praktika tõstukitel bluespot tulede kasutamisest, mis hinnati üheks parimaks praktikaks 2016. aastal. Tööinspektsiooni soov oli, et meie ettevõtte lahendus jõuaks ka teiste tööandjateni, mistõttu tehti meile ettepanek filmida esitatud parimast praktikast video. Video tootjaks oli Tuisk Film Production Parim praktika 2016 sai filmilindile

Parim praktika 2016 sai filmilindile

26. okt. 2017

Eelmisel aastal esitasime Tööinspektstioonile enda ettevõtte parima praktika tõstukitel bluespot tulede kasutamisest, mis hinnati üheks parimaks praktikaks 2016. aastal. Tööinspektsiooni soov oli, et meie ettevõtte lahendus jõuaks ka teiste tööandjateni, mistõttu tehti meile ettepanek filmida esitatud parimast praktikast video.

26. septembril sai planeeritud filmimine Elvas asuvas Sekuriti tehases teoks. 90-sekundlilise videoklipi materjalide ülesvõtmiseks kulus ligikaudu kolm tundi. 

 

Video eesmärgiks on tööohutuskultuuri levitamine.

Video on nii info- kui ka õppematerjaliks teistele tööandjatele, et pöörata rohkem tähelepanu ohutule töökeskkonnale ning kutsuda ettevõtjaid panustama ohutusse töökeskkonda rohkem, kui seadus seda neilt nõuab. 

 

Vaata videot siithttp://www.tooelu.ee/et/Kasulikku/Videod/Video/id/85

 

Video tootmisega seotud kulud tasus Tööinspektsioon Euroopa Sotsiaalfondi projekti "Töövõimet hoidva ja säästva töökeskkonna arendamine" raames.

Video tootjaks oli Tuisk Film Production.

Parim praktika 2016 sai filmilindile

Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

Parim praktika 2016 sai

Parim praktika 2016 sai

26 septembril sai planeeritud filmimine Elvas asuvas Sekuriti tehases teoks Eelmisel aastal esitasime Tööinspektstioonile enda ettevõtte parima praktika tõstukitel bluespot tulede kasutamisest, mis hinnati üheks parimaks praktikaks 2016. aastal. Tööinspektsiooni soov oli, et meie ettevõtte lahendus jõuaks ka teiste tööandjateni, mistõttu tehti meile ettepanek filmida esitatud parimast praktikast video.

Parim praktika 2016 sai filmilindile

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »