President käis Saint-Gobaini Elva tehases President käis Saint-Gobaini Elva President Kersti Kaljulaid külastas 21. juunil Saint-Gobain Sekurit Eesti autoklaaside tehast Elvas. Juhataja kinnitusel tundis president siirast ja sügavat huvi meie tootmisprotsessi ja tegemiste vastu ning tunnustas meid kui ühte robotiseeritumat tehast Eestis President käis Saint-Gobaini Elva tehases

President käis Saint-Gobaini Elva tehases

15. augustil 2019

President Kersti Kaljulaid külastas 21. juunil Saint-Gobain Sekurit Eesti autoklaaside tehast Elvas.

President käis Saint-Gobaini Elva tehases

Saint-Gobain Glass Estonia SE juhataja Andi Kasak tutvustas presidendile tehast, tööprotsesse ja töötajaid.
Juhataja kinnitusel tundis president siirast ja sügavat huvi meie tootmisprotsessi ja tegemiste vastu ning tunnustas meid kui ühte robotiseeritumat tehast Eestis.

Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

President käis Saint-Gobaini Elva

President käis Saint-Gobaini Elva

Saint-Gobain Glass Estonia SE juhataja Andi Kasak tutvustas presidendile tehast, tööprotsesse ja töötajaid Juhataja kinnitusel tundis president siirast ja sügavat huvi meie tootmisprotsessi ja tegemiste vastu ning tunnustas meid kui ühte robotiseeritumat tehast Eestis President Kersti Kaljulaid külastas 21. juunil Saint-Gobain Sekurit Eesti autoklaaside tehast Elvas.

President käis Saint-Gobaini Elva tehases

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »