Saint-Gobain Elva Jalkafestil Saint-Gobain Elva Jalkafestil Saint-Gobain Glass Estonia SE on toetajana tihedamat koostööd FC Elvaga teinud alates 2017. aasta aprillikuust. Oli tore nädalavahetus, täis erinevat sportlikku meelelahutust Saint-Gobain Elva Jalkafestil

Saint-Gobain Elva Jalkafestil

30. augustil 2018

Saint-Gobain Glass Estonia SE on toetajana tihedamat koostööd FC Elvaga teinud alates 2017. aasta aprillikuust.

Saint-Gobain Elva Jalkafestil

Elva Jalkafesti läbiviimisse panustas ettevõte esimest aastat. Elva Jalkafest saab teoks vaid tänu toetajatele ning meie ettevõtte üks sponsorluse põhimõtteid on panustada kohalikku kogukonda toetavatesse spordiüritustesse. SGGE SE töötajad ja nende lapsed moodustavad märkimisväärse osa kohalikust kogukonnast, sellest ka meie soosing antud festivalile.

 

Selle aasta festival oli oluliselt suuremalt ette võetud ning see pakkus sportlikku tegevust ja meelelahutust igale vanusele. SGGE SE osales oma mängu ja telgiga osavusfestivalil, õnneks soosis üritust ka ilm ja meieni jõudsid sajad rõõmsad külastajad. Tagasiside meile oli väga positiivne ja laste säravad silmad tegid ka endal meele ülevaks. Päev jätkus ühise rongkäiguga ühelt staadionilt teisele. FC Elva esinduse mängul jäi värava näol kirss tordilt puudu, kuid see ei rikkunud publiku tuju.

 

Õhtul küttis Elva laululaval kirgi ansambel Smilers ning hiljem pakkusid erinevad DJ-d lisaks helile ka vaatemängu videodisko näol. Oli tore nädalavahetus, täis erinevat sportlikku meelelahutust.

Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

Saint-Gobain Elva Jalkafestil

Saint-Gobain Elva Jalkafestil

Elva Jalkafesti läbiviimisse panustas ettevõte esimest aastat Elva Jalkafest saab teoks vaid tänu toetajatele ning meie ettevõtte üks sponsorluse põhimõtteid on panustada kohalikku kogukonda toetavatesse spordiüritustesse Saint-Gobain Glass Estonia SE on toetajana tihedamat koostööd FC Elvaga teinud alates 2017. aasta aprillikuust.

Saint-Gobain Elva Jalkafestil

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »