Saint-Gobain Glass Estonia SE-d tunnustati vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbemärgisega Saint-Gobain Glass Estonia SE-d 24. mail toimus Telia uues peamajas Vastutustundliku Ettevõtluse Gala, kus kuld-, hõbe- või pronksmärgisega tunnustati 56 Eesti ettevõtet. Saint-Gobain Glass Estoniale omistati sel aastal vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbetase. Loomulikult käib sellega kaasas ka lootus saada kätte kõrgeim tunnustus kuldtaseme näol, mis pole küll omaette eesmärk, aga pigem positiivne tagasipeegeldus meie kõigi saavutustele vastutustundliku ettevõtluse edendamisel Saint-Gobain Glass Estonia SE-d tunnustati vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbemärgisega

Saint-Gobain Glass Estonia SE-d tunnustati vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbemärgisega

24. mail toimus Telia uues peamajas Vastutustundliku Ettevõtluse Gala, kus kuld-, hõbe- või pronksmärgisega tunnustati 56 Eesti ettevõtet. Saint-Gobain Glass Estoniale omistati sel aastal vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbetase.

Saint-Gobain Glass Estonia SE-d tunnustati vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbemärgisega

"Mida rohkem meil on vastutustundlikke ettevõtjaid, seda tugevam on meie riik! Väga selge roll parema ettevõtluskeskkonna loomisel ning vastutustundlikkuse arenemisel ongi riigil, kellele äriühingud peavad vastutustundlikkuse teemadel olema eeskujuks ning teerajajateks," ütles märgiseid üle andnud majandus-ja taristuminister Kadri Simson galal.

 

Maailmas populaarsust koguv jätkusuutlikku ettevõtluse liikumine näitab, et kliente, partnereid, investoreid ja teisi turuosalisi huvitab üha rohkem, kui usaldusväärne ja läbipaistev on ettevõtte tegevus.

Märgis peegeldab meile, et toimetame ausalt ja arvestame oma tegevuses laiema mõjuga. See on suur tunnustus meile kõigile.

 

Vastutustundliku ettevõtluse indeksi küsimustiku täitmises osalesid erinevate valdkondade juhid ja äriüksuste juhid. 

 

Kuidas edasi? Vastutustundliku ettevõtluse temaatika edendamine meie ettevõttes on strateegilise tähtsusega. Soovime alustatud teekonda jätkata ning jõuda selleni, et iga otsus, mis langetatakse, on kõige laiemas mõttes vastutustundlik, arvestades kõiki erinevaid antud temaatikaga seotud aspekte. Loomulikult käib sellega kaasas ka lootus saada kätte kõrgeim tunnustus kuldtaseme näol, mis pole küll omaette eesmärk, aga pigem positiivne tagasipeegeldus meie kõigi saavutustele vastutustundliku ettevõtluse edendamisel.

Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

Saint-Gobain Glass Estonia SE-d

Saint-Gobain Glass Estonia SE-d

"Mida rohkem meil on vastutustundlikke ettevõtjaid, seda tugevam on meie riik! Väga selge roll parema ettevõtluskeskkonna loomisel ning vastutustundlikkuse arenemisel ongi riigil, kellele äriühingud peavad vastutustundlikkuse teemadel olema eeskujuks ning teerajajateks," ütles märgiseid üle andnud majandus-ja taristuminister Kadri Simson galal Maailmas populaarsust koguv jätkusuutlikku ettevõtluse liikumine näitab, et kliente, partnereid, investoreid ja teisi turuosalisi huvitab üha rohkem, kui usaldusväärne ja läbipaistev on ettevõtte tegevus 24. mail toimus Telia uues peamajas Vastutustundliku Ettevõtluse Gala, kus kuld-, hõbe- või pronksmärgisega tunnustati 56 Eesti ettevõtet. Saint-Gobain Glass Estoniale omistati sel aastal vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbetase.

Saint-Gobain Glass Estonia SE-d tunnustati vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbemärgisega

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »