Saint-Gobain on 2021. aasta tipptööandja Saint-Gobain on 2021 aasta Juba kuuendat aastat järjest (Eestis viiendat aastat järjest) on Saint-Gobain välja teeninud üleilmse tipptööandja tiitli. Selle aunimetusega on kogu maailmas pärjatud vaid 16 ettevõtet. com ja Twitterist @saintgobain MEEDIA KONTAKTISIKUD : Laurence Pernot: +33 18 854 2345 Patricia Marie: +33 18 854 2683 Susanne Trabitzsch: +33 18 854 2796 Saint-Gobain on 2021. aasta tipptööandja

Saint-Gobain on 2021. aasta tipptööandja

19. aprillil 2021

Juba kuuendat aastat järjest (Eestis viiendat aastat järjest) on Saint-Gobain välja teeninud üleilmse tipptööandja tiitli. Selle aunimetusega on kogu maailmas pärjatud vaid 16 ettevõtet.

Saint-Gobain on 2021. aasta tipptööandja

Tipptööandja tiitlit annab välja rahvusvaheline tööandjate liit Top Employers Institute. Liit tunnustab maailma parimaid ettevõtteid, uurides muu hulgas organisatsiooni personalipoliitikat ja karjäärivõimalusi igas riigis, kus ettevõte tegutseb. Tiitel määratakse kõigepealt riigi ehk kohalikul tasandil, seejärel regiooni tasandil ning lõpuks koondtasandil ehk üleilmselt. Üleilmse tipptööandja sertifikaat antakse ettevõtetele, mis on saanud tiitli kohalikul tasandil vähemalt 20 riigis ja eri maailmajagudes.

 

Saint-Gobain sai 2021. aasta üleilmse tipptööandja tiitli tänu oma kohaliku tasandi sertifikaatidele nüüdseks juba 36 riigis – see on ühe võrra rohkem kui eelmisel aastal, mil lisandus Tšiili: Argentina, Austraalia, Austria, Belgia, Brasiilia, Kanada, Tšiili, Hiina, Colombia, Tšehhi, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, India, Indoneesia, Iirimaa, Itaalia, Jaapan, Malaisia, Mehhiko, Holland, Poola, Portugal, Rumeenia, Saudi Araabia, Lõuna-Aafrika Vabariik, Lõuna-Korea, Hispaania, Rootsi, Tai, Türgi, AÜE, Ühendkuningriik ja Ameerika Ühendriigid.

 

Organisatsiooni uuring tugineb igas riigis tehtavatele vaatlustele, mis hõlmavad enam kui 400 töötingimusi puudutavat praktikat, mida auditeeritakse ja mis seejärel sertifitseeritakse.

 

Need personalipraktikad on jagatud kuude kategooriasse: juhtimine ja vormimine (nende all uuritakse üldstrateegiaid tööandja perspektiivist), ligitõmbavus, arendamine ja kaasamine (need kolm valdkonda katavad töötaja teekonda) ning viimaks ühendamine (see hõlmab teemasid, mis liidavad töötajaid ning loovad organisatsiooniga ühtekuuluvuse tunde).

 

Saint-Gobain paistab eriti silma tänu suurepärastele saavutustele eetika ja tervikluse alal, aga ka juhtimise ja vastutustundliku ettevõtluse poliitika poolest, mis on viimase aasta jooksul märkimisväärselt edasi arenenud. Samuti on hakatud rohkem tähelepanu pöörama töötajate kaasamisele – mõõdetakse pühendumist ja töötajate kaasamist ning koostatakse tegevuskavu.

 

„Oleme Saint-Gobainis uhked, et saime kuuendat aastat järjest üleilmse tipptööandja tiitli. See sertifikaat on tunnustus meie 170 000 töötajale, kes on suutnud tõhusalt ja võimekalt kohaneda kogu aasta jooksul, mis tõi kaasa hulk uusi töömeetodeid. Soovin neid kõiki tänada. Nemad panustavad iga päev meie vastutustundliku ettevõtte poliitika arengusse,“ ütles personali ja digiülemineku vanemasepresident Claire Pedini.

 

Samuti näitab see tiitel, et Saint-Gobaini töötajad hindavad oma organisatsiooni. Meie teisest üleilmse kaasatuse uuringust, milles osales 78% töötajatest, nähtub, et 84% neist soovitaks meie organisatsiooni kui suurepärast töökohta, ja 88% ütleb, et on uhke, et töötab Saint-Gobainis. Selline näitaja on üle kümne punkti võrra suurem rahvusvahelisest võrdlustasemest. Selline uhkus tuleneb innustavast ja koostööaltist töökeskkonnast ning organisatsioonist, mis väärtustab oma töötajaid ja arendab nende oskusi.

 

SAINT-GOBAINIST:

Saint-Gobain disainib, toodab ja tarnib materjale, mida kasutatakse ehitussektoris, mobiilsus- ja tervishoiusegmentides ning muudel tööstusturgudel. Pideva uuendusprotsessi tulemusena välja töötatud materjale leidub kõikjal meie ümber. Need edendavad meie heaolu, parandavad töövõimet ning suurendavad turvalisust, panustades ühtlasi kestlike ehitusmaterjalide kasutusse, ressursitõhususse ja võitlusesse kliimamuutusega.

Vastutustundlik kasvustrateegia lähtub Saint-Gobaini põhimõttest „Teeme maailmast parema kodu“, mis annab edasi organisatsiooni kõigi naiste ja meeste ühist püüet tegutseda iga päev selle nimel, et maailm oleks kaunim ja kestlikum koht, kus elada.

 

Müük 2019. aastal: 42,6 miljardit eurot

Rohkem kui 170 000 töötajat 70 riigis

Eesmärk saavutada 2050. aastaks süsinikuneutraalsus

 

Lisateavet Saint-Gobaini kohta

leiate aadressilt www.saint-gobain.com ja Twitterist @saintgobain

 

MEEDIA KONTAKTISIKUD:

Laurence Pernot: +33 18 854 2345

Patricia Marie: +33 18 854 2683

Susanne Trabitzsch: +33 18 854 2796

Saint-Gobain on 2021. aasta tipptööandja

Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

Saint-Gobain on 2021 aasta

Saint-Gobain on 2021 aasta

Tipptööandja tiitlit annab välja rahvusvaheline tööandjate liit Top Employers Institute Liit tunnustab maailma parimaid ettevõtteid, uurides muu hulgas organisatsiooni personalipoliitikat ja karjäärivõimalusi igas riigis, kus ettevõte tegutseb Juba kuuendat aastat järjest (Eestis viiendat aastat järjest) on Saint-Gobain välja teeninud üleilmse tipptööandja tiitli. Selle aunimetusega on kogu maailmas pärjatud vaid 16 ettevõtet.

Saint-Gobain on 2021. aasta tipptööandja

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »