Saint-Gobain on ka aastal 2023 parim tööandja! Saint-Gobain on ka aastal Kontsern sai kaheksandat aastat[1] järjest maailma parima tööandja tiitli. See on oluline, et meelitada ligi talente, keda on vaja tegevuskava „Grow & Impact” rakendamiseks, ja märk meie headest personalitavadest, mis suurendavad meie töötajate ühtekuuluvustunnet. See on järjekordne tõestus, et meie sotsiaalse vastutuse poliitika on edukas. [1] Eestis seitsmendat aastat järjest Saint-Gobain on ka aastal 2023 parim tööandja!

Saint-Gobain on ka aastal 2023 parim tööandja!

16. mail 2023

Kontsern sai kaheksandat aastat[1] järjest maailma parima tööandja tiitli. See on oluline, et meelitada ligi talente, keda on vaja tegevuskava „Grow & Impact” rakendamiseks, ja märk meie headest personalitavadest, mis suurendavad meie töötajate ühtekuuluvustunnet. See on järjekordne tõestus, et meie sotsiaalse vastutuse poliitika on edukas.

Top Employers Institute kuulutas pärast auditit, mis hõlmas rohkem kui 400 töötingimustega seotud tava, Saint-Gobaini kaheksandat aastat järjest maailma parimaks tööandjaks. Kontsern on üks 15 maailma ettevõttest, kes on selle tiitliga pärjatud.

 

Top Employers Institute'i uuritud 20 kriteeriumi hulgast paistis Saint-Gobain silma eelkõige nende poolest, mis ühendavad töötajaid ja loovad kontsernis ühtekuuluvustunnet, lähtudes ettevõtte võetud kohustustest.

  • Ettevõtte sotsiaalne vastutus (+6,69%)
  • Mitmekesisus ja kaasamine (+3,12%)
  • Väärtused ja eesmärk (+2,36%)

Samuti kiideti värbamisstrateegiate ja personalistrateegiate üldist arengut väljendavaid kriteeriume.

  • Digitaalne personalihaldus (+3,04%)
  • Sisseelamisprotsess (+1,99%)
  • Heaolu (+2,79%)

 

Õnnitleme Peruu ja Singapuri esindusi edetabelidebüüdi puhul

Saint-Gobain pälvis 2023. aasta maailma parima tööandja tiitli, sealjuures on sertifikaadi saanud juba 40 riiki: Ameerika Ühendriigid, Araabia Ühendemiraadid, Argentina, Austraalia, Austria, Belgia, Brasiilia, Colombia, Eesti, Egiptus, Hiina, Hispaania, Iirimaa, India, Indoneesia, Itaalia, Jaapan, Kanada, Lõuna-Aafrika Vabariik, Lõuna-Korea, Madalmaad, Malaisia, Mehhiko, Peruu, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Saudi Araabia, Singapur, Soome, Taani, Tai, Tšehhi, Tšiili, Türgi, Vietnam, Ühendkuningriik.

Sel aastal lisandusid pingeritta Peruu ja Singapur, mida arvestatakse sertifikaatide väljaandmisel Ladina-Ameerika ning Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas lisaks kahele teisele auhinnatud piirkonnale (Põhja-Ameerika ja Euroopa).

 

Parimad võimalikud meeskonnad mitmekesises ja kaasavas töökohas

Uus globaalne parima tööandja sertifikaat on kahtlemata oluline eelis, et hoida ja meelitada ligi talente, kes on vajalikud, et täita meie tegevuskava „Grow & Impact” ja seega ka üht meie kuuest tegevusprioriteedist: tagada mitmekesises ja kaasavas töökohas parimad võimalikud meeskonnad.

 

[1] Eestis seitsmendat aastat järjest.

Saint-Gobain on ka aastal 2023 parim tööandja!

Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

Saint-Gobain on ka aastal

Saint-Gobain on ka aastal

Top Employers Institute kuulutas pärast auditit, mis hõlmas rohkem kui 400 töötingimustega seotud tava, Saint-Gobaini kaheksandat aastat järjest maailma parimaks tööandjaks Kontsern on üks 15 maailma ettevõttest, kes on selle tiitliga pärjatud Kontsern sai kaheksandat aastat[1] järjest maailma parima tööandja tiitli. See on oluline, et meelitada ligi talente, keda on vaja tegevuskava „Grow & Impact” rakendamiseks, ja märk meie headest personalitavadest, mis suurendavad meie töötajate ühtekuuluvustunnet. See on järjekordne tõestus, et meie sotsiaalse vastutuse poliitika on edukas.

Saint-Gobain on ka aastal 2023 parim tööandja!

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »