Sekuriti jõulupeol koguti vähiravifondi ''Kingitud elu'' toetuseks üle 1000 euro Sekuriti jõulupeol koguti vähiravifondi 2017. aasta jõulueelsel ajal otsustasime loobuda koostööpartneritele jõulukingituste tegemisest ning annetasime kingitusteks mõeldud summa vähiravifondile "Kingitud elu". Otsustasime ka 2018. aastal samas vaimus jätkata ning lisaks eelnevale oli ka Sekuriti jõulupeol võimalik anda oma panus vähiravifondi toetuseks. ee/et Sekuriti jõulupeol koguti vähiravifondi ''Kingitud elu'' toetuseks üle 1000 euro

Sekuriti jõulupeol koguti vähiravifondi ''Kingitud elu'' toetuseks üle 1000 euro

10. jaan. 2019

2017. aasta jõulueelsel ajal otsustasime loobuda koostööpartneritele jõulukingituste tegemisest ning annetasime kingitusteks mõeldud summa vähiravifondile "Kingitud elu". Otsustasime ka 2018. aastal samas vaimus jätkata ning lisaks eelnevale oli ka Sekuriti jõulupeol võimalik anda oma panus vähiravifondi toetuseks.

Sekuriti jõulupeol koguti vähiravifondi ''Kingitud elu'' toetuseks üle 1000 euro

Jõulupeol tegi Toivo Tänavsuu, kes on ühtlasi ka üheks fondi asutajatest, kena sissejuhatuse ning tutvustas vähiravifondi tegevust. Peo käigus oli kõigil osalejatel võimalus teha väike heategu ning anda oma panus toetusfondi.

 

Kokku koguti ülla eesmärgi nimel 1065 eurot.

Esimese kolme ja poole tegevusaastaga on fond toetanud 175 Eesti inimese ravi kokku ligi 2,5 miljoni euro ulatuses. Abi on saanud peaaegu kõik, kes fondi poole on pöördunud ning kuuluvad fondi sihtgruppi.
Veel ühe "õlekõrre" saanud abivajajad on olnud vanuses 5-83 ja paiknevad üle Eesti. Mitu riigi poolt justkui maha kantud inimest on tänu fondi toele vähist täielikult tervenenud ning kümned inimesed on fondi toel saanud elada aasta või aastaid täisväärtuslikult oma lähedaste keskel. 
Fond ei saa kellelegi elupäevi garanteerida, küll aga säilitada lootuse ja anda võimaluse proovida parimat ravi, elada või terveks saada.

https://kingitudelu.ee/et 

 

 

 

Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

Sekuriti jõulupeol koguti vähiravifondi

Sekuriti jõulupeol koguti vähiravifondi

Jõulupeol tegi Toivo Tänavsuu, kes on ühtlasi ka üheks fondi asutajatest, kena sissejuhatuse ning tutvustas vähiravifondi tegevust Peo käigus oli kõigil osalejatel võimalus teha väike heategu ning anda oma panus toetusfondi 2017. aasta jõulueelsel ajal otsustasime loobuda koostööpartneritele jõulukingituste tegemisest ning annetasime kingitusteks mõeldud summa vähiravifondile "Kingitud elu". Otsustasime ka 2018. aastal samas vaimus jätkata ning lisaks eelnevale oli ka Sekuriti jõulupeol võimalik anda oma panus vähiravifondi toetuseks.

Sekuriti jõulupeol koguti vähiravifondi ''Kingitud elu'' toetuseks üle 1000 euro

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »