Sekuriti oskusteadmised Korea autotootjate teenistuses Sekuriti oskusteadmised Korea autotootjate Saint-Gobain Sekurit Korea tarnib suure lisaväärtusega täiskomplektid KIA Motorsi ja Hyundai kahe kupeemudeli – Stingeri ja Genesis G70 jaoks. Mudelit Stinger, mis on kõige kiirem standardväljalase KIA Motorsi ajaloos, turustatakse Koreas, Põhja-Ameerikas ja Euroopa Liidus ning mudelit G70, mis on Hyundai Genesis-seeria sedaanide esimene sportlikum versioon, müüakse Koreas ja Põhja-Ameerikas Sekuriti oskusteadmised Korea autotootjate teenistuses

Sekuriti oskusteadmised Korea autotootjate teenistuses

7. dets. 2017

Saint-Gobain Sekurit Korea tarnib suure lisaväärtusega täiskomplektid KIA Motorsi ja Hyundai kahe kupeemudeli – Stingeri ja Genesis G70 jaoks.

Sekuriti oskusteadmised Korea autotootjate teenistuses

Mis on neil mudelitel ühist?

Esiklaasinäidik, millel kuvatakse sõiduteave ning mis tagab sõitmisel optimaalse mugavuse ja ohutuse. Lisaks lamineeritud küljeaknad, mis on hea heliisolatsiooniga ning tänu millele on auto kergem ja seega ka kiirem.


Mudelit Stinger, mis on kõige kiirem standardväljalase KIA Motorsi ajaloos, turustatakse Koreas, Põhja-Ameerikas ja Euroopa Liidus ning mudelit G70, mis on Hyundai Genesis-seeria sedaanide esimene sportlikum versioon, müüakse Koreas ja Põhja-Ameerikas.

Sekuriti oskusteadmised Korea autotootjate teenistuses

Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

Sekuriti oskusteadmised Korea autotootjate

Sekuriti oskusteadmised Korea autotootjate

Mis on neil mudelitel ühist? Esiklaasinäidik, millel kuvatakse sõiduteave ning mis tagab sõitmisel optimaalse mugavuse ja ohutuse Lisaks lamineeritud küljeaknad, mis on hea heliisolatsiooniga ning tänu millele on auto kergem ja seega ka kiirem Saint-Gobain Sekurit Korea tarnib suure lisaväärtusega täiskomplektid KIA Motorsi ja Hyundai kahe kupeemudeli – Stingeri ja Genesis G70 jaoks.

Sekuriti oskusteadmised Korea autotootjate teenistuses

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »