Tipikate jalgrattamatk tõi noored Elva tehast uudistama Tipikate jalgrattamatk tõi noored 27. juulil väisasid Elva Sekuriti tehast TTÜ tudengid, kes otsustasid ühildada lõbusa jalgrattamatka ning Lõuna-Eesti tootmisettevõtete külastused. ee Tipikate jalgrattamatk tõi noored Elva tehast uudistama

Tipikate jalgrattamatk tõi noored Elva tehast uudistama

2. augustil 2018

27. juulil väisasid Elva Sekuriti tehast TTÜ tudengid, kes otsustasid ühildada lõbusa jalgrattamatka ning Lõuna-Eesti tootmisettevõtete külastused.

Nagu traditsiooniks saanud, oli külalistel võimalus osa saada ettevõtet tutvustavast presentatsioonist, tehase ekskursioonist koos tootmisjuhtkonna esindajaga ning erinevatest kvaliteedikatsetest laboris, mis teadupärast kõigile külastajatele enim elevust pakuvad.


Seekord oli külaliste saabumine teistmoodi. Igal ratturil ju Tartust Elvasse sõitmisel oma tempo, samuti ei hellitanud kuum ilm. Kohalejõudnud unistasid ehk pikemast puhkepausist, aga õnneks tegi neil tuju rõõmsaks jahe õppeklass, kus neid ootas tehasejuht Henno Haava. Külalised märkisid, et enne meile jõudmist arvasid nad, et mis see esiklaasi tegemine siis ära ei ole, aga juba presentatsiooni kuulates tekkis küsimusi palju. Ka ekskursioon muutus põnevaks ning planeeritud ajast jäi ilmselgelt puudu. Rattureid ootas aga juba järgmine sihtkoht.


Võtame alati suure rõõmuga kõiki kooliõpilasi ja tudengeid vastu, sest nendest sirgub meie järelkasv ning suureneb üldine teadlikkus.

 

Kui tunned huvi meie tootmise vastu ning soovid tulla oma grupiga tehast külastama, siis kirjuta meile:   

Tipikate jalgrattamatk tõi noored Elva tehast uudistama

Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

Tipikate jalgrattamatk tõi noored

Tipikate jalgrattamatk tõi noored

Nagu traditsiooniks saanud, oli külalistel võimalus osa saada ettevõtet tutvustavast presentatsioonist, tehase ekskursioonist koos tootmisjuhtkonna esindajaga ning erinevatest kvaliteedikatsetest laboris, mis teadupärast kõigile külastajatele enim elevust pakuvad Seekord oli külaliste saabumine teistmoodi 27. juulil väisasid Elva Sekuriti tehast TTÜ tudengid, kes otsustasid ühildada lõbusa jalgrattamatka ning Lõuna-Eesti tootmisettevõtete külastused.

Tipikate jalgrattamatk tõi noored Elva tehast uudistama

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »