Tooted Tooted Äriüksus Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile enamlevinud automarkidele. Müügilepingu üldtingimused Müügilepingute üldtingimused on leitavad siit Tooted

Tooted

Äriüksus Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile enamlevinud automarkidele.

Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI. Esiklaaside ja karastatud küljeklaaside tootmine on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001-2008 ja ISO 14001-2004 standardile.

 

Lamineeritud klaas

Lamineeritud klaas koosneb kahest või enamast kõrgkvaliteedilise klaasi kihist, mis on omavahel kokku liidetud polüvinüülbuturaali (pvb) – tugeva, kuid elastse aine vahekihtidega. Lamineeritud klaas puruneb ohutult. Löögi toimel võib klaas küll mõraneda, kuid reeglina ei paisku killud laiali. Peenikesed killud jäävad pvb-vahekihile pidama. Erinevalt tavalisest klaasist on lamineeritud klaasi purunemise korral vigastuste oht märgatavalt väiksem, sest vigastatud klaas jääb tervikuna raamidesse.

 

Karastatud klaas

Karastatud klaas on termiliselt ja mehaaniliselt töödeldud erineva paksuse ja värvusega tavaline klaas. Töötlemise tulemusena muutub klaas vastupidavaks löökidele ja survele. Klaasi lõhkumisel puruneb see inimesele ohututeks väikesteks kildudeks.

 

Kaubamärgid

Äriüksus Saint-Gobain Sekurit Eesti kasutab kahte kaubamärki - Saint-Gobain Sekurit ja Elvex.

 

Toodete müük

Äriüksusest Saint-Gobain Sekurit Eesti pole võimalik kohapealt osta autode esi-ja küljeklaase, kuna ettevõttel ei ole kohapeal klienditeenindust. Esiklaaside ostusooviga palume pöörduda meie teise äriüksusesse Saint-Gobain Sekurit Service või autoklaaside paigaldusega tegelevasse Glassdrive’i. Täpsem info ”Edasimüüjad” all.

 

Müügilepingu üldtingimused

Müügilepingute üldtingimused on leitavad siit.

Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

Tooted

Tooted

Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI Esiklaaside ja karastatud küljeklaaside tootmine on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001-2008 ja ISO 14001-2004 standardile Äriüksus Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile enamlevinud automarkidele.

Tooted

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »