Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel Saint-Gobain Sekurit on välja arendanud võimaluse kogeda autos virtuaalreaalsust läbi sõiduki esiklaasi. Vaata videot virtuaalreaalsusest YouTubes Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel

Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel

9. nov. 2017

Saint-Gobain Sekurit on välja arendanud võimaluse kogeda autos virtuaalreaalsust läbi sõiduki esiklaasi.

Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel

Virtuaalreaalsuse abil on autojuhil on võimalus kogeda mitmeid erinevaid liiklusolukordi, nautides samal ajal praktilisi ja ergonoomilisi digifunktsioone. Uute funktsioonide abil on võimalik ilma suurema vaevata muuta esiklaasi värvitooni intensiivsust ja kuvada esiklaasile teekonnaga seotud informatsiooni.

 

Virtuaalreaalsust presenteeriti esmakordselt TechDays messi raames Münchenis BMW autotootjale, eesmärgiga tutvustada Saint-Gobain Sekuriti innovatiivsust oma peamistele klientidele.

 

Vaata videot virtuaalreaalsusest YouTubes.





Ettevõttest
Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab lamineeritud esiklaase ja karastatud küljeklaase kõigile populaarseimatele tänapäevastele sõidukitele.

Standardid
Karastatud küljeklaasid ja lamineeritud esiklaasid vastavad Euroopa regulatsioonile R43 ja Ameerika ohutusstandardile ANSI.

Sertifikaadid
Oleme sertifitseeritud ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite kohaselt.

Müügileping
Müügilepingu üldtingimused määravad kindlaks Saint-Gobain Glass Estonia SE (Müüja) poolt kliendile (Ostja) müüdava kauba müügi üldtingimused. Müügilepingu tingimuste täistekst.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Sekurit Eesti
Aadress: Kirde 2, 61506 ELVA, Eesti
Telefon: +372 730 3300
Faks: +372 730 3333
Saada e-mail:

Koduleht aara.ee

Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel

Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel

Virtuaalreaalsuse abil on autojuhil on võimalus kogeda mitmeid erinevaid liiklusolukordi, nautides samal ajal praktilisi ja ergonoomilisi digifunktsioone Uute funktsioonide abil on võimalik ilma suurema vaevata muuta esiklaasi värvitooni intensiivsust ja kuvada esiklaasile teekonnaga seotud informatsiooni Saint-Gobain Sekurit on välja arendanud võimaluse kogeda autos virtuaalreaalsust läbi sõiduki esiklaasi.

Virtuaalreaalsus Sekuriti autoklaasidel

www.sekurit.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »